Reklama

Toruńska firma Nomet w ostatnich latach intensywnie rozwija produkty stanowiące wyposażenie szaf do garderób. Niemal co roku w tej grupie pojawiają się nowe rozwiązania techniczne i funkcjonalne, a sprawdzone wyroby, obecne już na rynku, są rozwijane i udoskonalane.

Aktualnie do garderób firma Nomet proponuje kilkadziesiąt różnorodnych elementów, za pomocą których z łatwością można zagospodarować każdą szafę według indywidualnych potrzeb. System spójnie zaprojektowanych szuflad, wieszaków na poszczególne części garderoby, półek na buty, koszy na bieliznę itd. pozwala na dowolną konfigurację przestrzeni i ułatwia jej organizację. Koszule, marynarki, spódnice, spodnie, płaszcze i dziesiątki innych elementów stroju – wszystko jest uporządkowane, a jednocześnie doskonale widoczne i łatwo dostępne.

Funkcjonalność i ergonomia to istotne czynniki kształtujące rozwój wyposażenia garderób, ale nie jedyne, producent ogromną wagę przywiązuje także do panujących trendów wzorniczych i poprzez współpracę z najlepszymi projektantami dostarcza produkty o atrakcyjnym designie wpisującym się w aktualne tendencje modowe.

Posiadane długoletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie produkcyjne toruńskiej fabryki są gwarancją doskonałej jakości oraz ponadprzeciętnej trwałości oferowanych akcesoriów. Ich produkcja odbywa się w Polsce przy wykorzystaniu najlepszych materiałów oraz zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

(opr. jz)