Reklama

Dlaczego nie przenieść wysokich standardów życia także do łazienki? Dzięki materiałom wysokiej jakości, indywidualnym kolorom i nietypowym kształtom łazienka może stać się na nowo zdefiniowaną przestrzenią mieszkalną.

Dystrybutor Kerrock w Polsce, firma Kerox Sp. z o.o., wprowadził do swojej oferty linię produktów Kolpa Premium. Są to kolekcje łazienkowe zaprojektowane przez znanego projektanta Daniele Luciano Ferrazzano, a także wanny Kerrock, brodziki i meble łazienkowe.

Kolekcje Ferrazzano – Milo i Boul – to lekkie, eleganckie i klasyczne kształty. Pojedyncza lub podwójna umywalka z półką na ręcznik, wolnostojąca wanna lub brodzik, a także lustro i półka ścienna. A wszystko to wykonane z materiału Kerrock snow white i w pięciu dodatkowych kolorach wykończenia zewnętrznej powłoki.

Linię Kolpa Premium uzupełniają wykonane również z materiału Kerrock wanny wolnostojące i do zabudowy oraz brodziki montowane na równi z podłogą. Oferowane meble łazienkowe to wysokiej jakości szafki wiszące z blatem i umywalką, szafki boczne i lustra.

Więcej informacji na stronie internetowej www.kolpasan.pl.